Telefon : 0 (286) 243 06 66
Eposta : info@thdsoft.com

Firma Hakkında

Buradasınız :

Firma Hakkında

Sektöründe yeni bir firma olmasına rağmen THDSoft geliştirdiği bir çok doğru proje ile kısa zamanda onlarca firma ve kuruma otomasyon ve web desteği sağlamıştır. Dinamik ve tecrübeli ekibi sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz edip, ihtiyaca en uygun yazılımları, ekonomik ve kısa zamanda geliştirerek müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

THDSoft, müşterileri için günün piyasa koşullarıyla rekabet edebilmelerini sağlamak amacıyla, hizmet verdikleri sektördeki en güncel yazılımların dahi üzerine çıkacak ve böylece onları rekabet ortamında bir adım öne taşıyacak olan yazılımları planlamakta ve uygulamaktadır.

Profesyonel yazılımları herkesin kullanmayı hak ettiği düşünüyoruz. Bu nedenle proje ekibimiz, iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile sürekli bunun için çalışıyoruz.

Hedefimiz alanımızda liderlik bayrağını taşıyan firmalar arasında yer almaktır. Bu nedenle anlayışlı, hoş görülü ve çalışkanız.

İşlerinde bizi tercih eden tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz.

 

01 Kasım 2014, Cumartesi     1400 defa okundu

Hakkımızda

THDSoft Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sarıcaeli Kampüsünde yer alan Çanakkale Teknopark şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman yazılım ekibiyle özellikle akademik tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

İletişim
  • Çanakkale Teknopark, ÇOMÜ Sarıcaeli Kampüsü, 17100 Çanakkale/Türkiye
  • Telefon 0 (286) 243 06 66
  • Fax 0 (286) 13 08 00
  • Eposta info@thdsoft.com
Bizi takip edin

Arama yapmak istediğiniz terimi girip ara butonuna basınız.

© 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.