Telefon : 0 (286) 243 06 66
Eposta : info@thdsoft.com

İŞKUR Kurumsal Portal Sistemimizi Tercih Etti

İŞKUR Kurumsal Portal Sistemimizi Tercih Etti

  • 01 Kasım 2014, Cumartesi
  • 1838 defa okundu

Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ile yapılan anlaşma sonrası Çanakkale'deki tüm İŞKUR müdürlükleri Kurumsal Portalımıza geçiş yapıyor.

Bir çok alt kuruluğu olan büyük kuruluşlardaki en önemli sıkıntıların başında her birimin kendi bilişim çözümünü kendisinin üretmeye çalışmasıdır. Bu sorunun önüne geçebilmek amacıyla oluşturduğumuz Kurumsal Portal Sistemimiz ile kurumlar kurumsal bir bütünlük içerisinde tüm alt kurumlarına bilişim hizmetleri sunabilmekte ve yönetim bütünlüğü sağlanabilmektedir.

Çanakkale İŞKUR ile yapılan ön protokol sonrasında bölgedeki tüm İŞKUR Müdürlüklerinin sistemimize geçişleri planlanmıştır. Aşamlı olarak yapılacak geçişler sonrası İŞKUR Müdürlükleri Kurumsal Portal Sistemimize geçiş yapacaktır. Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğüne bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Kurumsal Portal Sistem hakkında sitemizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.


01 Kasım 2014, Cumartesi     1838 defa okundu

Hakkımızda

THDSoft Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sarıcaeli Kampüsünde yer alan Çanakkale Teknopark şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman yazılım ekibiyle özellikle akademik tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

İletişim
  • Çanakkale Teknopark, ÇOMÜ Sarıcaeli Kampüsü, 17100 Çanakkale/Türkiye
  • Telefon 0 (286) 243 06 66
  • Fax 0 (286) 13 08 00
  • Eposta info@thdsoft.com
Bizi takip edin

Arama yapmak istediğiniz terimi girip ara butonuna basınız.

© 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.