Telefon : 0 (286) 243 06 66
Eposta : info@thdsoft.com

Kongre Yönetim ve Karar Destek Sistemi

Kongre Yönetim ve Karar Destek Sistemi

  • 01 Kasım 2014, Cumartesi
  • 1184 defa okundu

Bilimsel toplantılarınızı alanın en güçlü organizasyon programı ile bilimsel değerlere sadık kalarak yönetin.

Congress Management and Decision Support System

CM & DSS (Congress Management and Decision Support System) Bilimsel etkinliklerin yönetim ve organizasyonlarının sağlıklı bir şekilde yürütülmesi amacıyla, bir çok kongre organize etmiş akademik bir grup tarafından oluşturulmuş eşsiz bir yazılımdır. CM & DSS alanında diğer bir çok yazılıma göre farklı özelliklerle donatılmış bir yazılımdır. Kongre vb. uzman akademik bir ekip tarafından, etkinliklerin süreç analizleri yapıldıktan sonra, en kolay ve kusursuz şekilde bir organizasyon nasıl yapılabilir sorunun cevabı aranmıştır.

Yazılım bildiri toplama, hakem değerlendirmesi, bildiri değerlendirme, kabul edilen bildirilerin duyurulması, ücret toplama süreci, (konaklama, kongreye özel ücretli turlarının düzenlenmesi vb ek hizmet sunmak ve bunların katılım ücretlerini toplamak) kongre taslak programının gün ve saatinin yazarların kendi seçimleri sonucu oluşturulması, kongre programının kesin halinin kongre yönetimi tarafından oluşturulması, özet kitapçık, katılım ve teşekkür belgeleri, yaka kartlarının sistem tarafından pdf olarak basılı halde rapor edilmesi, kongre tam metinlerinin toplanması, istenilen her türlü istatistiki bilgi içeribilen; yöneticiler tarafından özelleştirilerek oluşturulan gelişmiş istatistiki raporlama yapabilme ve kongreyi kalıcı olarak arşivleyip dijital ortamda yıllarca saklabilme desteği sunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra özel akıllı uygulamalar ile kongrelerinizi kolayca ve profesyonelce yürütmenize olanak sağlamaktadır. Diğer başka hiç bir sistemde olmayan temel farkı ise her süreçte hakem ve yöneticilere karar desteği sunabilmesidir.

Karar Destek Sistemi Nedir ?

Karar destek sistemi, yapay zeka teknikleri ile oluşturulmuş özel bir sistemdir. Bu sistem önemli kararlar noktasında karar vericilere geçmiş deneyimler baz alınarak öneriler sunmabilmektedir. Örneğin hakem değerlendirme sürecinde karar destek sistemi o çalışmanın temel verilerini geçmiş çalışmalar ile karşılaştırarak ve geçmişteki yakın ilişkileri çalışmaların başarı durumlarını analiz ederek karar verici durumundaki hakeme çalışma ile tavsiye kararlarda bulunabilmektedir. Aynı şekilde bu sistem kongre yöneticisine çalışma onayı sırasında ve program oluşturma sırasındada öneri hizmeti verebilmektedir. Tüm bu hizmetleri verebilmesi için Karar Destek Sisteminin geçmişte referans alabileceği benzer içeriklere sahip çalışma arşivleri bulunmalıdır. Bu nedenle Karar Destek Sistemi ancak aynı alandaki 3. kongrede verilebilecek bir hizmettir.

Tüm Bilimsel Organizasyonlar İçin Profesyonel Çözüm

Kolay Kurulum

Sistemimiz kendi sunucularımızda veri güvenliği ve kesintisiz hizmet garantisi ile çalışmakta ve 1 saat içerisinde kongreniz aktif hale gelmektedir.

Taslak Program Modülü

Başka hiç bir yazılımda olmayan bu modül sayesinde katılımcılar taslak programda istedikleri gün ve saatte sunum yapabilmek için talepte bulunabilmektedir.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Bilgisayar, tablet ve telefonlarda tüm modülleri aktif olarak kullanılabilmektedir. Sistemimiz platform ve cihazdan bağımsız kodlanarak her türlü cihazda sorunsuz çalışmaktadır.

Dökümantasyon İşleri

Tek bir tuşa basarak binlerce bildirinin özetini istediğiniz kitap şablonundan pdf veya word olarak rapor alabilir, yaka kartı, katılım ve teşekkür belgelerinide anında basabilirsiniz.

Ücret Modülü

Kongre katılım ücretlerini sistem üzerinden sanal-pos metoduyla online tahsil edebilir veya ücret takibini el ile girerek gerçekleştirebilirsiniz.

Kongre Hizmetleri

Kongrenize özgü ek hizmetler (gezi, konaklama, karşılama vb.) oluşturabilir ve bunların kayıt online ücret işlemlerinide sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.


01 Kasım 2014, Cumartesi     1184 defa okundu

Hakkımızda

THDSoft Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sarıcaeli Kampüsünde yer alan Çanakkale Teknopark şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman yazılım ekibiyle özellikle akademik tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

İletişim
  • Çanakkale Teknopark, ÇOMÜ Sarıcaeli Kampüsü, 17100 Çanakkale/Türkiye
  • Telefon 0 (286) 243 06 66
  • Fax 0 (286) 13 08 00
  • Eposta info@thdsoft.com
Bizi takip edin

Arama yapmak istediğiniz terimi girip ara butonuna basınız.

© 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.