Telefon : 0 (286) 243 06 66
Eposta : info@thdsoft.com

Formasyon Bilgi Sistemi

Formasyon Bilgi Sistemi

  • 01 Kasım 2014, Cumartesi
  • 1549 defa okundu

Formasyon Bilgi Sistemi ile kurumunuzun formasyon süreçlerinin tümünü profesyonelce yürütün.

Formasyon Bilgi Sistemi yeni YÖK yönetmeliği esas alınarak geliştirilmiş alanının tek programıdır. Üniversitelerin Formasyon Eğitimlerinin tüm süreçleri özel olarak analiz edilmiş, YÖK yönetmeliğindeki gereklilikler ile bu ihtiyaçlar harmanlanmış ve Formasyone özgü tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek özelliklere sahip olan yazılımımız ortaya çıkmıştır. 

Bu yazılım ile formasyon sürecinin ilk gününden öğrencilerin sertifika alacağı son güne dek ve hatta arşiv eğitimlerdeki kişilerin tüm bilgilerinin saklı tutulup ilerleyen dönemlerde istenen transkript vb. işlemleri yapabileceğiniz yazılımımız ilk olarak Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Pedagojik Formasyon Birimi tarafından kullanılmaktadır. 

 

Güvenilir, Hızlı , Modüler sistemimiz ile Formasyon öğrencilerinize eşsiz bir hizmet sunabilirsiniz.

 

Kolay Kullanım

Uzman yazılım ekibimiz tarafından kullanıcı deneyimleri baz alınarak kolaylıkla kullanılabilen işlem basamaklarına sahip bir yapı kurulmuştur

 

Kolay Yönetim

Sınıf Atama, Ders Havuzu Oluşturma, Akademisyen Atamaları, Ders Planları oluşturma işlemlerini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yüksek Denetim

Ders Atama, Öğrenci Atama ve Akademisyen atama süreçlerinde olası çakışmaları engelleyen gelişmiş algoritmalar ile sorunsuz atama garantisi

 

Şık Tasarım

Kullanıcılara eşsiz bir kullanım kolaylığı ve sadelik sunarak karışık otomasyon sistemlerinin yoruculuğuna son veren tasarım.

 

Her Cihazda Çalışabilme

Tablet, Telefon ve Masaüstü cihazlarda özgü değişen tasarımı ile cihazdan ve platformdan bağımsız çalışabilen esnek yapı.

 

Dökümantasyon Desteği

Sistemin her aşamasında yönetmeliklerde istenilen formata uygun dökümantasyon ve rapor desteği ile zaman ve emek tasarrufu.


01 Kasım 2014, Cumartesi     1549 defa okundu

Hakkımızda

THDSoft Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sarıcaeli Kampüsünde yer alan Çanakkale Teknopark şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman yazılım ekibiyle özellikle akademik tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

İletişim
  • Çanakkale Teknopark, ÇOMÜ Sarıcaeli Kampüsü, 17100 Çanakkale/Türkiye
  • Telefon 0 (286) 243 06 66
  • Fax 0 (286) 13 08 00
  • Eposta info@thdsoft.com
Bizi takip edin

Arama yapmak istediğiniz terimi girip ara butonuna basınız.

© 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.