Telefon : 0 (286) 243 06 66
Eposta : info@thdsoft.com

Duyurular

Buradasınız :
01 Kasım
Çanakkale'nin Tanıtımında THDSoft Katkısı

Çanakkale Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen ve şehrin bir çok noktasına yerleştirilen Kiosklar ile Çanakkale hakkında ulaşılmak istenilen her tüm içerikler ziyaretçilerimize ve kent halkına sunulmaktadır. Şehrin tanıtımını ve turizm potansileni arttırması ile kent ticaret hayatınada canlılık getirmesi amaçlanan bu projede THDSoft olarak Kent Bilgi Sistemini geliştirmesinin onurunu yaşamaktayız. Çanakkale Ticaret Odası ile Firmamız arasında yapılan anlaşmalar sonucunda kent içerisindeki Kiosklarda hizmet verecek olan yazılımın firmamız tarafından geliştirilmesine karar verilmiştir. Kioskların yanısıra oluşturulan Tanıtım Sitesi ilede internet üzerinden Çanakkale hakkındaki tüm içeriklere ulaşabilme imkanı sağlanmıştır.  Çanakkale Zaferinin 100. yılını yaşadığımız ve kentimize bir çok ziyaretçi beklediğimiz şu günlerde kentin bir firması olarak Çanakkale'ye katkı sağlamanın sevincini yaşamaktayız.


01 Kasım
Formasyon Bilgi Sistemimiz ÇOMÜ'de Kullanıma Başlandı

Firmamız tarafından yeni formasyon yönetmeliğindeki tüm ihtiyaçları cevaplabilmek amacıyla oluşturulan ve formasyon eğitimi veren üniversitelerin tüm süreçlerini tek bir yazılım ile yürütmesine olanak sağlayacak olan Formasyon Bilgi Sistemimiz Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Pedagojik Formasyon Birimi tarafından kullanılmaya başlandı.  İki haftalık süreç içerisinde 20.000'e yakın giriş yapılan sistemimiz toplamda 200.000 'in üzerinde ziyaret sayısına ulaştığı görüldü. Tüm bu yoğun kullanıma sistemimiz hiç bir kesinti yaşamadan ve son derece hızlı bir şekilde öğrencilerimize hizmet vermiştir.


Hakkımızda

THDSoft Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sarıcaeli Kampüsünde yer alan Çanakkale Teknopark şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman yazılım ekibiyle özellikle akademik tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

İletişim
  • Çanakkale Teknopark, ÇOMÜ Sarıcaeli Kampüsü, 17100 Çanakkale/Türkiye
  • Telefon 0 (286) 243 06 66
  • Fax 0 (286) 13 08 00
  • Eposta info@thdsoft.com
Bizi takip edin

Arama yapmak istediğiniz terimi girip ara butonuna basınız.

© 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.