Telefon : 0 (286) 243 06 66
Eposta : info@thdsoft.com

Çanakkale'nin Tanıtımında THDSoft Katkısı

Çanakkale'nin Tanıtımında THDSoft Katkısı

  • 05 Aralık 2014, Cuma
  • 930 defa okundu

Çanakkale Ticaret Odası tarafından gerçekleştirilen ve şehrin bir çok noktasına yerleştirilen Kiosklar ile Çanakkale hakkında ulaşılmak istenilen her tüm içerikler ziyaretçilerimize ve kent halkına sunulmaktadır. Şehrin tanıtımını ve turizm potansileni arttırması ile kent ticaret hayatınada canlılık getirmesi amaçlanan bu projede THDSoft olarak Kent Bilgi Sistemini geliştirmesinin onurunu yaşamaktayız.

Çanakkale Ticaret Odası ile Firmamız arasında yapılan anlaşmalar sonucunda kent içerisindeki Kiosklarda hizmet verecek olan yazılımın firmamız tarafından geliştirilmesine karar verilmiştir. Kioskların yanısıra oluşturulan Tanıtım Sitesi ilede internet üzerinden Çanakkale hakkındaki tüm içeriklere ulaşabilme imkanı sağlanmıştır. 

Çanakkale Zaferinin 100. yılını yaşadığımız ve kentimize bir çok ziyaretçi beklediğimiz şu günlerde kentin bir firması olarak Çanakkale'ye katkı sağlamanın sevincini yaşamaktayız.


05 Aralık 2014, Cuma     930 defa okundu

Hakkımızda

THDSoft Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Sarıcaeli Kampüsünde yer alan Çanakkale Teknopark şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Uzman yazılım ekibiyle özellikle akademik tabanlı yazılım çözümleri üretmektedir.

İletişim
  • Çanakkale Teknopark, ÇOMÜ Sarıcaeli Kampüsü, 17100 Çanakkale/Türkiye
  • Telefon 0 (286) 243 06 66
  • Fax 0 (286) 13 08 00
  • Eposta info@thdsoft.com
Bizi takip edin

Arama yapmak istediğiniz terimi girip ara butonuna basınız.

© 2014 THDSoft Tüm hakları saklıdır.